alt

Експлуатація, ремонт та енергопостачання МЕТ

E-mail Печать PDF

          Спеціальність “Експлуатація, ремонт і енергопостачання міського електротранспорту”   (на базі базової  загальної середньої освіти  та на базі повної загальної середньої освіти) користується попитом не тільки тому, що вона є ексклюзивною для нашого регіону та всієї Східної, Центральної України і республіки Крим, але ще й через те, що випускники обов'язково працевлаштовуються й отримують своє перше робоче місце. Матеріально-технічна база технікуму та його структура дає можливість задовольняти потреби міського господарства та промислових підприємств у молодших спеціалістах та забезпечувати необхідний рівень їх підготовки.

 У підготовці фахівців за цією спеціальністю беруть участь викладачі 6 циклових комісій технікуму, включаючи навчально-виробничі майстерні та спортивно-оздоровчий комплекс з двома спортивними залами, стадіоном.

Для виконання державного замовлення на підготовку фахівців технікум уклав контракти з такими підприємствами державної та інших форм власності: КП «МТТУ», ПАТ «Донецьк Обленерго», Приазовськи Електричні Мережі, ПАТ «Азовзагальпром», ПАТ «ММК ім. Ілліча», КП «Вода Донбасу», «Донелектроавтотранс».

Великим стимулом для студентів є можливість продовжувати навчання в Харківському національному університеті міського господарства імені Бекетова на денному або заочному відділеннях.

Багато випускників спеціальності “Експлуатація, ремонт і енергопостачання міського електротранспорту” працюють на керівних посадах державних і приватних підприємств, у сфері освіти, в комерційних структурах.

Обновлено 30.10.2013 11:02