Спеціальність "Обслуговування та ремонт побутової техніки"

E-mail Печать PDF
 

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ НА ВИСОКИЙ РІВЕНЬ!

Сучасна побутова техніка: холодильники, кондиціонери, пральні машини, електронагрівальні прилади - міцно ввійшли в наш побут, забезпечуючи культурне життя людей різного віку і професій. Як і будь-який прилад або апарат вона вимагає відповідного рівня обслуговування, а за необхідності, й ремонту. Цим займаються висококваліфіковані фахівці - електромеханіки.

Хороший майстер - це уважний, організований, терплячий, акуратний працівник. Для нього також бажані такі якості, як контактність, ввічливість, товариськість, ерудиція.

У Маріупольському електромеханічному технікумі за спеціальністю “Обслуговування та ремонт електропобутової техніки “ студенти навчаються протягом трьох з половиною років. Під час навчання на теоретичних заняттях вивчаються дисципліни гуманітарного, природничо - наукового, економічного та професійного циклу. У підготовці фахівців за цією спеціальністю беруть участь 36 викладачів з 6 циклових комісій технікуму. Заняття проходять у кабінетах та лабораторіях, обладнаних сучасною технікою, діючими лабораторними стендами та реальним електроустаткуванням, яке дозволяє виконувати повний перелік лабораторних робіт, передбачених навчальним планом.

 

Практичне навчання студентів на виробництві  організовано  на основі укладання договорів  навчального закладу з промисловими підприємствами міста, керівництво яких з розумінням ставиться до вирішення питань професійної підготовки студентів, які після закінчення навчального закладу будуть працювати на цих підприємствах. Основні бази практичної підготовки студентів розміщені на таких підприємствах: СЦ «Фокстрот», СЦ «Глобус», СЦ ТОВ «Волд Бест», ТОВ «Еліт-торг», СЦ «Реал Сервіс», ТОВ «Азовстройкомплект».

 

Ми готуємо фахівців безпосередньо для цих та інших підприємств.

Для виконання навчально-виробничих і виховних завдань технікум у своєму складі має такі структурні підрозділи: бібліотеку з читальною залою; методичний кабінет; навчальну частину; спортивно-оздоровчий комплекс; господарську частину.

Технікум співпрацює з провідними навчальними закладами III-IV рівнів акредитації. Випускники нашого навчального закладу мають можливість продовжувати свою освіту за спорідненими спеціальностями у ВНЗ III-IV рівнів акредитації за результатами співбесіди.

Рівень сучасних вимог на вступних випробуваннях до будь якого технікуму або ВНЗ передбачає серйозну підготовку абітурієнтів.

Кожен абітурієнт вибирає спосіб підготовки, який є найкращим для нього: готується самостійно, навчається з репетитором або відвідує підготовчі курси на базі вибраного навчального закладу.

Багато абітурієнтів вибирають підготовчі курси як найбільш ефективний шлях для підготовки до вступних іспитів.

Підготовчі курси, які щорічно організовуються на базі Маріупольського електромеханічного технікуму мають ряд переваг:

на заняттях забезпечується рівень підготовки, необхідний для проходження вступних іспитів;

заняття на курсах ведуть досвідчені викладачі, які знають специфіку вимог до абітурієнтів на вступних випробуваннях;

слухачі підготовчих курсів адаптуються до аудиторії та порядку проведення вступних іспитів.

 Запрошуємо до нашого закладу на підготовчі курси.